فرهنگستان
وقتی دردی آزارت نمیدهد نمیتوانی دست به قلم ببری!چون وظیفه هر قلمی دردمندانه نوشتن است نه نوشتن!

مرتبه
تاریخ : شنبه 13 فروردین 1390

سیزدهمین روز فروردین، نه روز نحسی است! نه روز جشن! و نه حتی روز طبیعت!! بلكه روزی تاریخی برای ملت ایران است. روز كشتار وحشیانه‌ی ایرانیان توسط فرقه ای از یهودیان! روز ملی اعلام حضور ایرانیان!

زمانی كه پادشاه نیك سیرت ایرانی،كورش، به حكومت رسید با شكست بخت النصر ،پادشاه جبار و خونخوار بابل، سرزمین خود را تا سواحل مدیترانه گسترش داد. دیدگاه الهی كورش باعث شد تا وی پیروی از تمام ادیان الهی را در ایرانِ بزرگ آزاد بداند به شرط آنكه هیچ فرقه ای با فرقه‌ی دیگر جنگ نكند و یا قصد آشوب و شورش علیه حكومت را نداشته باشد. همین مهربانی پادشاه باعث شد یهودیانی كه توسط بخت النصر شكنجه و كشته می شدند، ایران را كشوری امن و مناسب برای خود ببینند و آزادانه به فعالیت های خود ادامه دهند.

سه نسل از حكومت كورش می گذشت كه خشایارشا پادشاه ایران شد. در این زمان به علت خیانت های فراوان و پیمان شكنی های مكرر قوم یهود (فرقه‌ی zion)، آنها از دستیابی به مقامات دولتی و حكومتی منع شده بودند. در همین وضعیت شخصی به نام "مُردخوای" فرزند "پاییر" از فرقه‌ی زیون با پنهان كاری و فریبِ حكومت توانست به دربار نفوذ كند و صاحب پست و مقام شود. وی پس از مدتی با وسوسه‌ی خشایارشا دخترخوانده‌ی خود "هدسه" را كه یك یهودی متعصب بود با تغییر نام به "استر" وارد دربار كرد و به ازدواج خشایارشا درآورد. این دخترك زیبا و خائن با حقه‌های زنانه‌ی خود هر روز بیشتر به پادشاه نزدیك می شد و حتی در بسیاری از امور حكومتی نیز دخالت می كرد.

در همین زمان "هامان" وزیر اعظم و لایق ایرانی كه از مفاخر علم و سیاست و دانش در دوره‌ی هخامنشی است، متوجه رابطه‌ی مردخوای با استر می شود و پس از تحقیق متوجه می شود كه این دونفر باهم نسبت فامیلی دارند و هردو از یهودیان zion هستند. این موضوع را روزهای پایانی اسفند (به گفته برخی مورخان: 23 اسفند) به اطلاع خشایارشا می رساند و از او می خواهد این 2نفر را مجازات كرده و به خاطر پیمان شكنی‌های مكرر، یهودیان را از ایران اخراج كند. پادشاه این موضوع را قبول می كند و از هامان می خواهد تا روزی را برای اعلام این موضوع مشخص كند. وزیر بزرگ ایران، نیمه‌ی فروردین را برای این كار مناسب می بیند.

دخترك نحس یهودی ،استر، موضوع را متوجه می شود و با همكاری مردخوای در روزهای دهه اول فروردین خشایارشا را باخوراندن شراب بسیار مست می كنند و در حال مستی از او حكمی می گیرند كه 1-هامان و برخی از دیگر وزرای ایرانی دربار باید اعدام شوند 2- تمام قبایل منتسب به این افراد باید كشته شوند 3- تا6 روز یهودیان آزادند كه هركاری بكنند ولی مجازات نشوند.

 یهودیان در روز 13 فروردین، یك قتل عام بزرگ راه می اندازند و علاوه بر هامان وزیر دانای ایران، بیش از 100000 ایرانی را سر میبرند (در بعضی منابع اینگونه آمده: یهودیان در این روز آنقدر كشتار كردند كه از هر 11 نفر ایرانی، یك نفر را سر بریدند)

از آن سال به بعد [تا هم اكنون] یهودیان به ویژه زیونها (zion) روزهای آخر اسفند ماه را با آتش زدن و توهین به عروسك های هامان و دیگر نمادهای ایران، این نسل كشی و وحشیگری را جشن می‌گیرند [بسیاری از مورخان، ریشه و اصل جشن چهارشنبه سوری را همین موضوع می دانند كه به علت نفوذ زیونها در دربار پادشاهان ایران، همواره برگزار گردیده است] پس از انقلاب اسلامی در ایران با كمرنگ شدن نفوذ یهودیان در حكومت، با این جشن مخالفت شد و سعی در جلو گیری از آن همچنان ادامه دارد. هرچند در دیگر كشورها به ویژه اسرییل، یهودیان هرساله جشن هامان سوزی یا ایرانی كشی را در روزهای آخر اسفند برگزار می كنند كه تصاویر زننده‌ی بسیاری از این جشن ها در فضای اینترنت منتشر شده است.

از آن سال به بعد ایرانیان در روز 13 فروردین ماه (سالروز كشتار ایرانیان توسط یهود) به خیابان و طبیعت می روند كه جامعه‌شناسان و مورخان دلیل آن را اینگونه ذكر می كنند: 1- به یاد آن روز كه همه‌ی ایرانیان برای فرار از دست یهودیان به كوه و صحرا پناه برده‌ اند 2- اعلام همبستگی و اینكه اگر 100 ها هزار ایرانی را بكشید باز هم ما در صحنه حضور خواهیم داشت 3- اعلام انزجار از یهودیان زیون.

لازم به ذكر است كه قبر استر و مردخوای هم اكنون در همدان قراردارد، و در نقشه نیل تا فرات رژیم غاصب قدس (اسراییل) همدان و مقبره‌ی این دو خائن، جزء كشور اسرائئل دیده شده است.
طبقه بندی: گوناگون، 
ارسال توسط علی ابراهیم زاده
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر دوستان ارجمند در مورد این مطالب چیست در صورتی که نظرتان گزینه ضعیف است چه پیشنهادی دارید

پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ